OSCIMED PSV II ALÇI KESME MOTORU

KULLANIM KOLAYLIĞI İÇİN EN İYİ TEKNOLOJİ

Küçük ama güçlü SWISS motoru sayesinde OSCIMED PSV II alçı kesme motoru çok iyi dengelenmiş ve kompakttır.

Düşük ağırlığı, küçük kullanıcıların bile tek elle kullanılabileceği anlamına gelir. Ergonomik tasarımı, azaltılmış çevresi olan bir kavrama alanına sahiptir.

Gürültüyü ve titreşimi azaltmak için motor, elastomer amortisörlerin üzerine monte edilmiştir. Dahili fan, testerenin aşırı ısınmadan yoğun şekilde kullanılabileceği anlamına gelir.

Bıçaklar ve emme ağzı gibi aksesuarlar alet gerekmeden hızlı bir şekilde değiştirilebilir. Cihaz güvenli düşük voltajla çalışır ve en son tıbbi standartlara uygundur.

VAKUMLU ALÇI KESME MOTORU

Vakumlu alçı kesme motoru PSV II (OSC 400V), elektrik süpürgesiyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Mühendislerimiz bu modeli kavrama boyutunu en aza indirecek ve hareket özgürlüğünü önemli ölçüde artıracak şekilde tasarladı.

Alet gerektirmeyen bıçak değiştirme sistemi pratiktir ve yaralanmaları önler. Her türlü bandaj için geniş bir yedek bıçak yelpazesi mevcuttur:

Bu testere, gürültü azaltıcı testere bıçağımızla birlikte gelir: BS-65-LN.

vakumlu alçı kesme motoru

OSCIMED VAKUMLU ALÇI MOTORU SİSTEMİ

4 filtreleme seviyesi, ayarlanabilir güç ve otomatik başlatma.

Ayarlanabilir emiş gücüne sahip bu elektrikli süpürge 4 tekerlek üzerine monte edilmiştir. Sağlam ve güçlü yapısı testere için bir destek içerir.

HEPA standart filtreler, 0,3 mikrona kadar küçük parçacıkların %99,97 oranında filtrelenmesini sağlar. Testereyi bağlamak için bir elektrik prizi sağlanmıştır. Elektrikli süpürge, testere açıldığında otomatik olarak çalışır ve testere kapatıldıktan birkaç saniye sonra durur.

DİĞER BENZER ÜRÜNLER

OSCIMED 2000

OSCIMED 2000 yüksek teknolojili bir Alçı Kesme Motorudur. OSCIMED 2000 Alçı Kesme Motoru sessiz 100W fırçasız motorla donatılmıştır.

OSCIMED ERGO II

OSCIMED ERGO II Alçı Kesme Motoru Sağlam yapısı, yoğun kullanım için uygundur. Düşük voltajlı ve en son tıbbi standartlara uygundur.

MEDİCA © 2023 Tüm Hakkı Saklıdır.