OSCIMED ERGO II ALÇI KESME MOTORU

YÜKSEK TEKNOLOJİLİ ALÇI KESİM MOTORU

OSCIMED ERGO II alçı kesme motoru kompakt ve hafiftir ve ergonomik şekli, tek elinizle bile hassas ve zahmetsizce çalışabileceğiniz anlamına gelir. Sağlam yapısı, aşırı ısınmadan yoğun kullanım için bir soğutma fanı içerir. Cihaz 24 volt düşük voltajlı güvenlik gücüyle çalışır ve en son tıbbi standartlara uygundur.

Alet gerektirmeyen bıçak değiştirme sistemi pratiktir ve yaralanmaları önler. Her türlü bandaj için geniş bir yedek bıçak yelpazesi mevcuttur:

OSCIMED VAKUMLU ALÇI MOTORU SİSTEMİ

4 filtreleme seviyesi, ayarlanabilir güç ve otomatik başlatma.

Ayarlanabilir emiş gücüne sahip bu elektrikli süpürge 4 tekerlek üzerine monte edilmiştir. Sağlam ve güçlü yapısı testere için bir destek içerir.

HEPA standart filtreler, 0,3 mikrona kadar küçük parçacıkların %99,97 oranında filtrelenmesini sağlar. Testereyi bağlamak için bir elektrik prizi sağlanmıştır. Elektrikli süpürge, testere açıldığında otomatik olarak çalışır ve testere kapatıldıktan birkaç saniye sonra durur.

DİĞER BENZER ÜRÜNLER

OSCIMED PSV II

OSCIMED PSV II Alçı Kesme Motoru düşük ağırlıklı, düşük voltajla çalışır ve en son tıbbi standartlara uygundur.

OSCIMED 2000

OSCIMED 2000 yüksek teknolojili bir Alçı Kesme Motorudur. OSCIMED 2000 Alçı Kesme Motoru sessiz 100W fırçasız motorla donatılmıştır.

MEDİCA © 2023 Tüm Hakkı Saklıdır.